پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
چهارشنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٦  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   


صفحه اصلي > گزارش 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور، با حضور در برنامه شب گذشته «رصد» شبکه قرآن، ضمن تشریح دستاوردهای اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور به بیان دلایل تاخیر در ادغام اتحادیه های قرآنی پرداخت.
(1396/05/24)

اتقان
سیدعباس صالحی گزینه انتخابی حسن روحانی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که معاونت قرآن و عترت را در زیر مجموعه خود دارد، سوابقی قابل توجه در زمینه قرآن‌پژوهی و تفسیر دارد و در برنامه پیشنهادی خود آورده که این وزارتخانه سیاستگذار امور قرآنی است.
(1396/05/18)

اتقان
در افتتاحیه نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی مطرح شد؛
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی با بیان اینکه سعی داریم با استفاده از نظرات اساتید بر دانش خود بیفزاییم، گفت: در نظام‌سازی قرآنی ضعف داریم و با نظرات شما سعی بر پوشش آن داریم.
(1396/05/08)

اتقان
صالحی امیری در اخبار قرآنی مطرح کرد؛
ما در حوزه قرآن با گستردگی و تنوع بالای فعالیت‌ها مواجه هستیم که اصل آن فرصت است، اما نیازمند یک سازمان قرآنی هستیم که فعالیت‌های این مجموعه‌های پراکنده را رصد، حمایت، سیاست‌گذاری و نظارت کند و شورای توسعه فرهنگ قرآنی که ماهی یکبار یا دوماه یکبار تشکیل جلسه می‌دهد قادر به تأمین این نیازها نیست. پیشنهاد من برای تشکیل این سازمان اجرای امر تولی‌گری است نه تصدی‌گری تا همه نهاد‌ها و دستگاه‌ها از یک سیاست واحد برای برنامه‌های خود تبعیت کنند.
(1396/05/07)

اتقان
روز گذشته؛
روز گذشته اعضای هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور با رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.
(1396/05/04)

اتقان
رقابت‌های قرآنی در بوته نقد؛
جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، اواخر هفته گذشته به پایان رسید، جشنواره‌ای که با وجود برگزار شدن در سطح مطلوب و راضی‌‌کننده، برخی انتقادات به آن وارد بود.
(1396/05/02)

اتقان
سیزدهمین مجمع عممومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع)، از ساعت 8 صبح امروز، با حضور نمایدگان بیش از 300 موسسه قرآنی رسما آغاز شد.
(1396/04/29)

اتقان
از 5 مرداد صورت می‌گیرد؛
تقویم برگزاری مجمع عمومی اتحادیه واحد استانی از سوی هیأت رسیدگی به امور مؤسسات قرآن و عترت کشور اعلام شد که بر اساس آن اولین قدم برای تشکیل اتحادیه قرآنی مدغم از 5 مرداد آغاز می‌شود و تا 14 مهرماه ادامه دارد.
(1396/04/24)

اتقان
طرح ملی «بشارت 1451» در ایام ماه مبارک رمضان و نیز تابستان 96 توسط شبکه قرآن و معراف سیما و با مشارکت دستگا ها و نهادهای قرآنی مختلف برگزار می‌شود.
(1396/04/20)

اتقان
جمعی از اعضای جامعه قرآنی با حضور در منزل شهید قرآنی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی تقوی از خانواده این شهید حادثه تروریستی تهران دلجویی کردند.
(1396/04/11)

اتقان
اختصاصی اتقان؛
به گفته مسئولین این دو اتحادیه، طبق برنامه‌ریزی انجام شده در هر هفته سه استان طبق جدول زمانبندی، ادغامشان انجام خواهد شد که برای این امر زمان تقریبی سه ماهه پیش‌بینی شده و در اواسط پاییز امسال مجمع عمومی کشوری را برگزار کرده و به کل عملیات ادغام در سال 96 پایان خواهد یافت.
(1396/03/28)

اتقان
در شماره جدید خبرنامه اتقان بخوانید؛
در پنجاه و یکمین شماره از خبرنامه «اتقان»، در پرونده ای ویژه، مطالبات و انتظارات جامعه قرآنی از دولت یازدهم بررسی شده است، همچنین گفت و گویی با حامد علیزاده، رتبه اول مسابقات قرآن مالزی، در خصوص فضای قرآنی کشور صورت گرفته است.
(1396/03/27)

اتقان
به صورت همزمان؛
آیین اختتامیه سومین نمایشگاه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مؤسسات قرآنی با عنوان «شمیم وحی» و همچنین نخستین جشنواره آثار و محصولات قرآنی ۲۲ خردادماه در بوستان گفتگو برگزار شد.
(1396/03/23)

اتقان
گزارش دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهید «حسینعلی پور‌ابراهیمی»؛
ترویج قرآن کریم از دغدغه‌هایش بود و از روستا تا شهر به برپایی جلسه قرآن اهتمام داشت، در نوجوانی با دستکاری شناسنامه به جبهه رفت، با آغاز جنگ در سوریه گفت: ندای «هل من ناصر ینصرنی» از سوریه به گوش می‌رسد و بلافاصله عازم شد.
(1396/03/22)

اتقان
از سوی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور اعلام شد؛
جشنواره آثار هنری طرح ملی قرآنی» بشارت 1451» با محوریت سوره مبارکه «ملک» در ایام ماه مبارک رمضان و نیز سوره مبارکه «واقعه» در ایام تابستان 96، از سوی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور و شبکه قرآن و معارف سیما برگزار می‌گردد.
(1396/03/21)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور