پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > گزارش 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
کارویژه قرآنی رسیدگی به فعالیت‌های مناطق محروم ، سال قبل تشکیل و جلساتی با حضور نمایندگان برخی دستگاه‌ها برگزار شد، جلساتی که اولین خروجی‌های آن تأکید بر تهیه آیین‌نامه‌ای برای حمایت و پشتیبانی از مناطق محروم بود.
(1397/04/03)

اتقان
استاد سلیمی:
مسئول کمیته قرآن ستاد دهه فجر با‌اشاره به لزوم جمع‌آوری دستاورد‌های قرآنی ۴۰‌ساله نظام گفت: می‌توان با شناسایی فرصت‌ها و آسیب‌ها و تدوین کارنامه 40 ساله قرآنی نظام، ادامه راه را بهتر دنبال کرد.
(1397/04/02)

اتقان
تعدد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با تربیت حافظان قرآن و نبود تعریفی دقیق از واژه حافظ، سبب شده تا آماری صحیح و واقعی درباره شمار حافظان قرآن در اختیار نباشد.
(1397/03/29)

اتقان
بیش از یک ماه است که پیام‌رسان‌ خارجی تلگرام بسته شده و مدیران پیام‌رسان‌های داخلی در کش و قوس مشکلات فضای مجازی و تنگناهای فنی دست و پنجه نرم می‌کنند تا خودی نشان دهند.
(1397/03/20)

اتقان
همایش تجلیل از خادمان قرآن کریم درحالی در نیمه ماه مبارک رمضان برگزار نشد که معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد از برگزاری آن در زمان اعلام شده باحضور رئیس جمهور خبر داده بود.
(1397/03/13)

اتقان
در راستای منویات مقام معظم رهبری در حوزه سبک زندگی و برای تحقق اهداف مندرج در قانون سامان دهی مد ولباس کشور و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، نهادینه کردن این مهم در سبک زندگی ایرانی اسلامی زنان مسلمان کشور عزیزمان کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با همکاری بخش خصوصی و برندهای مطرح حوزه عفاف و حجاب اقدام به برنامه ریزی و اجرای طرح ملی «فردوس» با امکان دسترسی آسان و به صرفه مخاطبین به چادر مشکی نموده است.
(1397/03/07)

اتقان
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در ششمین روز فعالیت خود با بازدید وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و کشور همراه بود.
(1397/03/05)

اتقان
قوانین و مقررات مالیاتی حاکم بر موسسات فرهنگی قرآن و عترت طی نشستی تخصصی با حضور جمعی از فعالان این عرصه در نمایشگاه بین المللی قرآن تشریح شد.
(1397/03/03)

اتقان
بیست‌وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شب گذشته درحالی با استقبال نسبتاً قابل قبول مردم کار خود را آغاز کرد که برگزار‌کنندگان هنوز برای آماده‌سازی آن تلاش می‌کردند.
(1397/02/31)

اتقان
جامعه قرآنی کشور طبق رسمی دیرین و در اولین روز ماه مبارک رمضان در محفلی نورانی به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند.
(1397/02/29)

اتقان
در نشست خبری مطرج شد؛
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در نشست خبری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از حضور رئیس‌جمهوری در این رویداد قرآنی خبر داد.
(1397/02/24)

اتقان
در خبرنامه اتقان بخوانید؛
شماره شصت و یکم از خبرنامه اتقان، در هفتمین سال انتشار خود، در راستای پیگیری مطالبات و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردم نهاد قرآنی سراسر کشور، اردیبهشت ماه 97 و همزمان با شعبان المعظم ۱۴۳9 هجری قمری منتشر شد.
(1397/02/23)

اتقان
بودجه قرآنی و حاشیه‌های ادامه‌دار آن/
تا بوده روال بر این بوده است که دستگاه‌ها برنامه‌های خود را ارائه داده و سازمان‌ها و نهادهای حامی یا توزیع کننده بودجه نیز بر اساس آن برنامه‌ها، شروع به تخصیص پیش پرداخت‌ها جهت اجرای برنامه‌ها می‌کنند، اما انگار در عرصه فعالیت‌های قرآنی شیوه مدیران متفاوت است؛ به نحوی که مسئولان تلاش دارند تا ناکامی‌ها و کم‌کاری‌هایشان را در دریافت کامل بودجه در سال‌های اخیر، با این شیوه از پرداخت، توجیه کنند.
(1397/02/23)

اتقان
سالن کارنامه نشر با آخرین و تازه‌ترین آثار در بخش‌های مختلف، جایی را برای قرآن ندارد.
(1397/02/18)

اتقان
در نشست هم‌اندیشی مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با مؤسسات قرآنی مطرح شد؛
ارائه طرح‌هایی چون برگزاری دوره‌های طب اسلامی، تربیت مربی قرآن مهد کودک و ارائه مشاوره‌های قرآنی از سوی مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مؤسسات از جمله مباحث مطرح شده در هم‌اندیشی مؤسسات قرآنی استان تهران بود.
(1397/02/18)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور