پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > گزارش 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
بیست‌وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شب گذشته درحالی با استقبال نسبتاً قابل قبول مردم کار خود را آغاز کرد که برگزار‌کنندگان هنوز برای آماده‌سازی آن تلاش می‌کردند.
(1397/02/31)

اتقان
جامعه قرآنی کشور طبق رسمی دیرین و در اولین روز ماه مبارک رمضان در محفلی نورانی به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند.
(1397/02/29)

اتقان
در نشست خبری مطرج شد؛
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در نشست خبری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از حضور رئیس‌جمهوری در این رویداد قرآنی خبر داد.
(1397/02/24)

اتقان
در خبرنامه اتقان بخوانید؛
شماره شصت و یکم از خبرنامه اتقان، در هفتمین سال انتشار خود، در راستای پیگیری مطالبات و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردم نهاد قرآنی سراسر کشور، اردیبهشت ماه 97 و همزمان با شعبان المعظم ۱۴۳9 هجری قمری منتشر شد.
(1397/02/23)

اتقان
بودجه قرآنی و حاشیه‌های ادامه‌دار آن/
تا بوده روال بر این بوده است که دستگاه‌ها برنامه‌های خود را ارائه داده و سازمان‌ها و نهادهای حامی یا توزیع کننده بودجه نیز بر اساس آن برنامه‌ها، شروع به تخصیص پیش پرداخت‌ها جهت اجرای برنامه‌ها می‌کنند، اما انگار در عرصه فعالیت‌های قرآنی شیوه مدیران متفاوت است؛ به نحوی که مسئولان تلاش دارند تا ناکامی‌ها و کم‌کاری‌هایشان را در دریافت کامل بودجه در سال‌های اخیر، با این شیوه از پرداخت، توجیه کنند.
(1397/02/23)

اتقان
سالن کارنامه نشر با آخرین و تازه‌ترین آثار در بخش‌های مختلف، جایی را برای قرآن ندارد.
(1397/02/18)

اتقان
در نشست هم‌اندیشی مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با مؤسسات قرآنی مطرح شد؛
ارائه طرح‌هایی چون برگزاری دوره‌های طب اسلامی، تربیت مربی قرآن مهد کودک و ارائه مشاوره‌های قرآنی از سوی مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مؤسسات از جمله مباحث مطرح شده در هم‌اندیشی مؤسسات قرآنی استان تهران بود.
(1397/02/18)

اتقان
در سال‌های گذشته بخصوص با قدرت گرفتن جریان‌های تکفیری مانند طالبان و داعش، موج اسلام‌ستیزی در جهان و بیش از هر جایی در غرب، شدت گرفت. برای غرب از اروپا گرفته تا آمریکا، هیچ بهانه‌ای بهتر از «داعش» برای کوبیدن اسلام و مسلمانان وجود نداشت.
(1397/02/16)

اتقان
رضوان سهرابی، مدیر مؤسسه کوثر لردگان با اشاره به اینکه مسئولان باید نیروی مردمی را معیاری برای سنجش عملکرد مؤسسات قرآنی در نظر بگیرند، اظهار کرد: متأسفانه امروزه رابطه بر ارزیابی‌های مؤسسات و مراکز قرآنی تأثیر گذارده است.
(1397/02/11)

اتقان
حسین‌لو تصریح کرد:
حسین‌لو با اشاره به اینکه تخصصی شدن مؤسسات نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است، اظهار کرد: مؤسسات قرآنی بهتر است برای پیشبرد اهدافشان به دنبال ایده‌های خلاقی چون ایجاد مدارس قرآن باشند.
(1397/02/08)

اتقان
دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با رهبر معظم انقلاب امسال هم طبق رسم دیرینه انجام شد و حسینیه امام خمینی (ره) میعادگاه عاشقانی بود که برای دیدار ولی امرشان لحظه شماری می‌کردند.
(1397/02/06)

اتقان
معرفی موسسه نورالایمان،
زهرا پور کاوه از فعالان فرهنگی و قرآنی خوزستانی است که مسئولیت موسسه ای قرآنی در محله کوت عبدالله اهواز را برعهده دارد که از فعالیت های این موسسه می گوید.
(1397/01/14)

اتقان
سالی که گذشت اتفاقات خوب و بد متعددی در حوزه قرآن رخ داد، اتفاقاتی که تاثیرات مختلفی را بر این حوزه داشته و حتی در برخی موارد ضربه های متعددی را بر پیکره جامعه قرآنی وارد نموده است.
(1397/01/08)

اتقان
با توجه به توصیه رهبر معظم انقلاب در زمینه تربیت حافظان قرآن و با توجه به اینکه ستاد راهبری طرح ملی حفظ محور برنامه‌های سال آینده را حفظ جزء سی قرار داده است، ما هم در سال 97 با شعار حمایت از نهضت حفظ جزء سی فعالیت خواهیم کرد.
(1396/12/26)

اتقان
نشست بررسی چالش‌های اعتبارات قرآنی و نقش مجلس در حمایت از مؤسسات امروز 16 اسفند با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی و حسن محمدی مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
(1396/12/16)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور