پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > گزارش 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
آشنایی با خانه قرآنی «عبداله بن حسن تبریز»؛
حسن زاهدی حق مسئول خانه قرآن کودک و نوجوان عبداله بن حسن تبریز و مرد ۴۶ ساله ای با تحصیلات حوزوی و مطالعات روانشناسی کودک است که می توان گفت شاید تنها مربی مهد کودکی در کشور است که در این سن و سال در کلاس کودکان حضور دارد و از سال ۱۳۶۸ بصورت منظم و پی گیر فعالیت های تربیتی خود را اغاز کرده و به گفته خود همیشه تحت تاثیر این جمله از اقبال لاهوری بوده که «کودکان معصومند پس باید فکر معصوم بالای سرشان باشد» و بر همین اساس در حوزه تربیت تلاش نکرده است روش کوشش و خطا را بکار برد.
(1397/07/07)

اتقان
آیین تجلیل و اختتامیه طرح تابستانه قرآن کتاب زندگی و افتتاحیه این طرح صبح امروز چهارم مهر ماه در معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران با حضور حمیدشاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی، حجت الاسلام حمید محمدی، دبیر شورای توسعه فرهنگی قرآنی و جمعی مدیران و مسئولین رادیویی برگزار شد.
(1397/07/04)

اتقان
اولین سمینار سنجش سلامت صدا با محوریت تلاوت قرآن و مداحی برگزار شد که به موضوعاتی نظیر مکانیسم تولید صدا، آسیب‌های صوتی، ارزیابی و تشخیص آسیب‌های صوتی و پیشگیری از آسیب‌های صوتی اختصاص داشت.
(1397/06/18)

اتقان
مدیر مؤسسه بیت‌الاحزان؛
مدیر مؤسسه بیت‌الاحزان با اشاره به حضور رئیس مجلس در جشنواره جبرئیل امین گفت: ۲۶۰ حافظ کل قرآن مؤسسه در این جشنواره تجلیل می‌شوند.
(1397/06/17)

اتقان
دغدغه‌های جامعه قرآنی؛ بخش اول/ موسسه کشوی مهد قرآن؛
اتحادیه باید زبان گویای مؤسسات قرآنی باشد، مطالبات را پیگیری و به سرانجام برساند، توقع ما این است که اتحادیه از مؤسسات که در حقیقت بازوان توانمند حوزه فرهنگ هستند، جدی تر حمایت کند. اتحادیه با پشتوانه مؤسسات قرآنی و با جایگاه قانونی خود، باید از مؤسسات حمایت طرح و برنامه ای و مالی انجام دهد.
(1397/06/13)

اتقان
باحضور در مرکز شبانه روزی امام حسن(ع) استهبان کل قرآن را حفظ کرد، باپایان دوره حفظ تصمیم به راه‌اندازی مرکز حفظ قرآن گرفت و باتوکل بر خدا و دست خالی اولین مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن غرب کشور را تأسیس کرد.
(1397/06/11)

اتقان
دریافت فایل گزارش عملکرد یک ساله اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور
(1397/05/29)

اتقان
چهاردهمین مجمع عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور با حضور بیش از 200 مدیر موسسه و فعال قرآنی 25 و 26 مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار شد.
(1397/05/28)

اتقان
چهاردهمین مجمع عمومی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشوردر مشهد مقدس برگزار شد.
(1397/05/28)

اتقان
حجت‌الاسلام محمدی بیان کرد:
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه در تلاشیم تا توزیع بودجه قرآنی سال ۹۷ از اوایل شهریورماه آغاز شود به تشریح چهار مرحله فرآیند اجرای محتوای سند حفظ قرآن پرداخت.
(1397/05/13)

اتقان
حسن محمدی بیان کرد:
محمدی با اشاره به اینکه بودجه قرآنی سال ۹۷ طی یک فرایند ابتدا از ۱۰۰ میلیارد به ۴۰ میلیارد و پس از نامه‌نگاری و تعاملات بسیار زیاد به ۱۰۰ میلیارد اولیه رسید، گفت: از این بودجه تا کنون ۱۸ میلیارد تومان به صندوق واریز شده است.
(1397/04/30)

اتقان
معاون هماهنگی و نظارت شورای توسعه فرهنگ قرآنی با انتقاد از کم کاری شماری از دستگاه های مرتبط طرح ملی حفظ قرآن کریم، تصریح کرد: امروز در خوشبینانه‌ترین آمار فقط20 هزارحافظ کل داریم.
(1397/04/23)

اتقان
با شروع فصل تابستان و بازار داغ کلاس‌‌های تابستانی به بررسی جایگاه کلاس‌های قرآنی در تبلیغات شهری پرداخته‌ایم.
(1397/04/19)

اتقان
حسن محمدی؛
امسال اولین سالی است که در استان ها با توجه به ادغام اتحادیه ها، بک اتحادیه واحد را خواهیم داشت، بنابراین این انسجام، حضور حداکثری موسسات در راستای نیل به اهداف را در پی خواهد داشت.
(1397/04/05)

اتقان
آیین رونمایی طرح ملی حفظ قرآن کریم بشارت ۱۴۵۲ امروز، چهارم تیرماه با حضور بیش از ۱۰ مسئول قرآنی کشور برگزار شد.
(1397/04/04)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور