پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
چهارشنبه ٠٧ تير ١٣٩٦  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   


صفحه اصلي > مصاحبه 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
بهبودی خبر داد:
مدیر اجرایی هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی از برگزاری مجامع عمومی اتحادیه‌های واحد مؤسسات در استان‌های کشور طی پنجم مردادماه تا ۱۷ مهرماه سال جاری خبر داد.
(1396/04/04)

اتقان
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از آغاز مرحله تابستانی طرح «بشارت ۱۴۵۱» از ۱۰ تیر خبر داد و گفت: ممکن است اختتامیه بخش بین‌الملل طرح در نجف اشرف یا لبنان برگزار شود.
(1396/04/04)

اتقان
کارشناس آموزش قرآن، در یادداشتی،به نقد سند 2030 پرداخت.
(1396/04/03)

اتقان
مسیب زاده؛
محمدرضا مسیب زاده، مدیرکل قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش ادعاهای نادرست مطرح شده در خصوص سند ۲۰۳۰ را کذب و دروغ محض عنوان کرد.
(1396/04/03)

اتقان
سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه تربیت حافظان قرآن، سطح همکاری‌های خود را با مؤسسات قرآنی «آتش به اختیار» از جمله مؤسسه بیت‌الاحزان افزایش داده است؛ و حجت‌الاسلام شاهسونی به عنوان مدیر بیت‌الاحزان معتقد است این رویکرد اوقاف جدید است.
(1396/03/31)

اتقان
ولی الله رحیمی در گفتگو با اتقان از برپایی محفل انس با قرآن با عنوان شکرانه بندگی اول تیرماه همراه با تجلیل از برگزیدگان مسابقات برگزار شده در طول ماه مبارک رمضان خبرداد.
(1396/03/29)

اتقان
به همت مرکز استعدادهای جوان مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان؛
مرکز استعدادهای جوان مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان، نسل جوان را برای مربیگری نسل آینده آماده می‌کند.
(1396/03/28)

اتقان
گفت و گوی اختصاصی با رتبه نخست مسابقات قرآن مالزی؛
قاری قرآن در مقایسه با یک ورزشکار یا هنرمند چه جایگاهی دارد، همانطور که یک ورزشکار در میادین جهانی پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز در می‌آورد، بنده هم در میان 150 کشور جهان، باعث سربلندی میهن شدم، اما اینکه چرا قرآنیان دیده نمی‌شوند، چرا هیچ نهاد و سازمانی نیست که از فعالان قرآنی حمایت کند، سؤال بسیار مهمی است، انتظار ما این است که به قرآنیان امتیازات خاص و ویژه تعلق بگیرد، امتیازاتی که ویژه نفرات برتر مسابقات قرآنی باشند.
(1396/03/28)

اتقان
یادداشت/ حسن محمدی؛
حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در یادداشتی که در اختیار این پایگاه قرار داده، به تبیین نقش موسسات قرآنی در تحقق فرمان «آتش به اختیار» رهبر معظم انقلاب پرداخته است.
(1396/03/28)

اتقان
سید محمود چاووشی مدیر هد قرآن کشوری تصریح کرد:
سید محمود چاووشی مدیر مهد قرآن کشوری در گفتگو با خبرنگار «اتقان»، ضمن بیان مطالبات جامعه قرآنی از دولت دوازدهم گفت: با توجه به اینکه سیاست گزاری رییس جمهور منتخب در خصوص برنامه های فرهنگی این است که باید به مردم واگذار شود ، واگذاری امور فرهنگی مستلزم ایجاد شرایط و ملزوماتش است.
(1396/03/27)

اتقان
حسین شائیلوزاده در گفتگو با «اتقان» عنوان کرد:
حسین شائیلوزاده مدیر عامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت استان البرز در گفتگو با «اتقان» عدم باور به کارهای قرآنی را آسیب های فرهنگی زیان بار دانست.
(1396/03/27)

اتقان
رحیم خاکی :
رحیم خاکی با بیان مطالبات جامعه قرآنی از دولت دوازدهم عملکرد دولت را در چهار سال گذشته نامناسب دانست.
(1396/03/24)

اتقان
حجت الاسلام حشمتی تشریح کرد؛
حجت الاسلام حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: مؤسسات قرآنی نیاز به پرداخت مالیات ندارند و مالیات آن‌ها بخشیده شده است، همچنین در خصوص تعرفه‌هایی مانند پرداخت آب و برق و گاز مؤسسات قرآنی با حداقل تعرفه پرداخت خواهند کرد.
(1396/03/23)

اتقان
سید علی سرابی رییس هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در گفتگو با خبرنگار این پایگاه در خصوص ادغام دو اتحادیه و مراحل پایانی و انتهایی سخن گفت.
(1396/03/20)

اتقان
اطلاعیه شماره 1:
بر اساس رایزنی‌های اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور با معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، به مؤسسات قرآنی دارای مجوز از وزارت ارشاد، کمک هزینه خرید کتب و محصولات فرهنگی تعلق می‌گیرد.
(1396/03/20)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور