پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > مصاحبه 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
سید محمد مهدی طباطبایی مدیر موسسه جامعه القرآن گفت: نهاد های دولتی، نهادهای مردمی را رقیب خودشان ندانند.
(1398/03/04)

اتقان
مدیرعامل موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (س)؛
مدیرعامل موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (س)، گفت: هدف از اجرای طرح‌های حفظ تخصی به ویژه طرح حفظ یک ساله، کادر سازی قرآنی بوده است و در این مدت کادر سازی خوبی انجام شده، به عنوان مثال همین 400 حافظ قرآنی که با ما همکاری دارند، خروجی همین طرح‌ها هستند که اکنون به عنوان مدیر، استاد و مبلغ قرآنی در سطح کشور فعالیت دارند.
(1398/02/22)

اتقان
اختصاصی اتقان/ آسیب شناسی فعالیت‌های قرآنی 3/ علی اکبر حنیفی؛
این استاد قرائت قرآن کریم، ضمن انتقاد از وضعیت موجود، گفت: من از صاحب نظران قرآنی سؤال می‌کنم، مسئول این همه افتراق، تشتت و اختلاف در مسائل مدیرتی قرآنی کشور چه کسی است؟ شورای توسعه، آنطور که باید وظایف خود را انجام نداده و جایگاهی که باید داشته باشد را دارا نیست و افراد و نهادهای عضو، از شورا حرف شنوی ندارند، آیا شورای توسعه این قدرت را دارد که از افراد توضیح بخواهد و به اصطلاح فردی را استیضاح کند؟
(1398/02/11)

اتقان
اختصاصی اتقان/ حمیدرضا شیخ ویسی؛
براساس رایزنی‌های صورت گرفته، در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، برپایی همایش مدیران مؤسسات قرآنی استان تهران، ضیافت افطار و برنامه بازدید از نمایشگاه قرآن و حمایت از مؤسسات برای خرید از نمایشگاه را در دستور کار خود قرار دادیم و با هماهنگی با اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور و اتحادیه مؤسسات قرآنی برای این مهم اقدام خواهیم کرد.
(1398/02/10)

اتقان
با حضور نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر و رئیس سازمان حج و زیارت جناب آقای رشیدیان؛ رونمایی از آلبوم «ترنم وصل» با حال و هوای زیارت بیت الله الحرام صورت گرفت.
(1398/02/03)

اتقان
نقدهایی که به مسابقات بین المللی قرآن کریم وارد است/ حامد ولیزاده؛
حامد ولیزاده، با اشاره به اینکه سال‌هاست در مسابقات قرآنی، کیفیت فدای کمیّت می‌شود، گفت: صرف نظر از نتیجه مسابقات بین المللی، حقیقتی که بر قاطبه جامعه قرآنی و افراد استخوان خرد کرده و صاحب نظر قرآنی روشن است، کمرنگ شدن اصول و خروج قطار مسابقات از ریل ارزشگذاری های اصیل و علمی است.
(1398/01/31)

اتقان
نقدهایی که به مسابقات بین المللی قرآن کریم وارد است/ محمدجعفر فردی؛
محمدجعفر فردی، از قاریان بین‌المللی کشور، با اشاره به تلاوت فینال نماینده ایران و حاشیه‌های پیرامون آن، عنوان کرد: بنده تلاوت آقای غلام نژاد را شنیدم، تلاوت آقای غلام نژاد با استرس بسیار زیاد ناشی از فضای مسابقات همراه شد و این استرس باعث شد که در حین تلاوت، 4 بار صدای ایشان با گرفتگی و خش مواجه شود، این اتفاق باعث شد مقداری از کیفیت تلاوت و نمره فینال ایشان کسر بشود.
(1398/01/30)

اتقان
مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور خبر داد؛
وی درخصوص مخاطبانی که در مسابقات حضور پیدا می‌کنند؛ گفت: امسال اتفاق خوبی رخ داده اکثر افرادی که حضور پیدا می‌کنند فعالان قرآنی از مؤسسات قرآنی هستند که حضورشان نیز هدفمند است و از مسابقات بهره لازم را می‌برند؛ البته که اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور نیز در این حضور نقش داشته است.
(1398/01/29)

اتقان
متسابق پاکستانی :
مومنه واجد متسابق سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان گفت: ایران زیر ساخت های مناسبی جهت برگزاری مسابقات بین المللی قرآن بانوان دارد.
(1398/01/27)

اتقان
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: تسهیلات ویژه برای دانش آموزانی که در ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانش‌آموزان جهان اسلام برگزیده شوند، در نظر گرفته می شود.
(1398/01/23)

اتقان
محمدرضا سلمان/ نماینده کشور عراق؛
نماینده کشور عراق در سی و ششمین دوره مسابقات بین االمللی قرآن با بیان اینکه نه تنها دراین دوره، بلکه سی و پنج دوره گذشته سطح مسابقات خیلی بالا بوده است، گفت: ایران از تجربه خوبی در زمینه برگزاری مسابقات برخوردار است و سطح مسابقات از نظر پشتیبانی، علمی و فنی بسیار بالاست.
(1398/01/23)

اتقان
نماینده سوریه در مسابقات بین المللی قرآن:
نورالهدی صباح عتمه بانوی اعزامی از سوریه به مسابقات بین المللی قران گفت: آرزو می کنم زنان جهان اسلام علاوه بر حفظ قرآن ونسبت به عمل به آن نیز اهتمام جدی داشته باشند و شعائر دینی را گسترش دهند.
(1398/01/22)

اتقان
جعفر دهقان:
جعفر دهقان بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مردم ما عاشق داستان های قرآنی هستند و وقتی که چنین قصه هایی با هنر فیلم، تلفیق می شوند، ماندگاری بیشتری برایشان به ارمغان دارد.
(1398/01/22)

اتقان
مدیر مهد قرآن ولایت اصفهان در گفتگو با اتفان:
حسین خاکسارهرندی مدیر مهد قرآن ولایت اصفهان گفت:حکومت نباید دخالت کند و بحث نظارتی را باید بر عهده گیرد همین مجوز دادن به موسسات کار نهادهای دولتی نیست بلکه تمام اتحادیه های کشوری خودشان مجوز به صنف میدهند و دولت کاره ای نیست ولی متاسفانه در حوزه قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان تبلیغات هر کدام جدا مجوز میدهند.
(1398/01/18)

اتقان
حسین قربانی در گفتگو با اتقان؛
حسین قربانی مدیرعامل مجمع قاریان تبریز در خصوص فعالیت های قرآنی مردم نهاد از گذشته تا به امروز گفت:موسسات عمدتا دولتی شده اند تا فعالیت مردمی داشته باشند همچنین استراتژی شفافی برای فعالیت های آتی موسسات وجود ندارد.
(1398/01/10)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور