پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٣:١٣   1396/11/21 شماره خبر:  ١٧٧٢٨
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
پس از رسیدگی به شکایات و اعتراضات/ محمدی خبر داد؛
برگزاری مجدد مجمع عمومی و تکمیل انتخابات اتحادیه مدغم استان تهران
حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور از برگزاری مجدد مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مدغم استان تهران خبر داد.

پس از رسیدگی به شکایات و اعتراضات/ محمدی خبر داد؛

 

برگزاری مجدد مجمع عمومی و تکمیل انتخابات اتحادیه مدغم استان تهران

 

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان» حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور از برگزاری مجدد مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مدغم استان تهران خبر داد.

وی افزود: باتوجه به بررسی شکایات و اعتراضات بخشی از موسسات نسبت به بروز برخی تخلفات در روند مجمع عمومی اتحادیه مدغم استان تهران از جمله موضوع وکالت موسسات حاضر در مجمع از سایر موسسات، به حد نصاب نرسیدن آراء برخی کاندیدای هیئت مدیره و بازرسی و ... در نهایت مقرر شد، نسبت به تکمیل انتخابات هیئت مدیره  و انتخابات مجدد جهت  انتخاب  افرادی که آراء آن ها به حد نصاب نرسیده است، اقدام گردد.

مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور تاکید کرد: پس از بررسی های فراوان، بر اساس مصوبه کمیته مرکزی 5 نفره متشکل از اعضای هیئت رسیدگی، موضوع وکالت موسسات از سایر موسسات و مراکز قرآنی به هیچ وجه قابل قبول و مورد تایید نیست، بنابراین نمایندگان موسسات حاضر در مجمع تنها یک حق رای خواهند داشت.

شایان ذکر است، این مجمع، اوایل اسفند ماه با حضور همه موسسات قرآنی استان تهران، برگزار خواهد شد که جزئیات دقیق تر ایت موضوع اعم از نحوه حضور موسسات، زمان و محل دقیق این مجمع، متعاقبا از طریق وب سایت اتحادیه به نشانی: www.etghannews.ir ، به اطلاع موسسات خواهد رسید.

گفتنی است، مجمع عمومی اتحادیه مدغم استان تهران، 28 مهرماه با حضور بیش از ۲۶۰ نفر از مدیران و تشکل‌های قرآنی استان تهران شامل اسلامشهر، شهرری، شهریار، شهر قدس، ملارد، دماوند، فیروزکوه، رباط کریم، بهارستان، شمیرانات، پیشوا، قرچک و شهر تهران و اعضای هیئت مدیره و بازرسی  هر دو اتحادیه کشوری، برگزار شد.

 
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/11/21 23:26
0
0
با سلام وتبریک سالروز پیروزی انقلاب، با تشکر فراوان از همه بزرگوارانی که پیگیر بودند، انشاء الله که ایندفعه ما موسسات با بصیرت کامل در انتخابا ت شرکت کنیم، البته از مسئولین هم باز توقع داریم که به چند تخلفی که اتحادیه در زمان مسئولیتش، دچار شده بود ونشانگر سوء مدیریت بعضی از مسئولین بود هم رسیدگی شود، واقعا اگر مسئولی در زمان نمایندگیش نتوانسته به وظایف خود عمل بفرمایید، چرا باید اصلا تایید صلاحیت شود ودوباره کاندید شود؟
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: