پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٢:٣٣   1397/01/26 شماره خبر:  ١٩١٢٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
نایب رئیس کمیته تخصیص؛
بودجه 96 فعالیت های قرآنی به خزانه برگشت خورد/ ریالی از بودجه 96 پرداخت نشده و نخواهد شد
نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با بیان اینکه ریالی از بودجه قرآنی سال ۹۶ پرداخت نشده نخواهد شد، گفت: احتمال دارد ۱۰ میلیارد تومان از اعتبار سال ۹۷ تا پایان فروردین به صورت تنخواه واریز شود.

بودجه 96 فعالیت های قرآنی به خزانه برگشت خورد/ ریالی از بودجه 96 پرداخت نشده و نخواهد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان» حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن وعترت کشور و نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی گفتت: سال گذشته 100 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای منشور توسعه فرهنگ قرآنی مصوب شد که با وجود پیگیری‌های مختلف ریالی از این مبلغ تحقق پیدا نکرد.

وی با بیان اینکه 85 درصد از بودجه قرآنی سال 96 به خزانه ابلاغ شد، افزود: با وجود ابلاغ این اعتبار و حتی پیگیری‌های صورت گرفته که قرار بود 50 درصد و پس از آن 10 درصد این بودجه تخصیص یابد، این امر محقق نشد و تا آخرین روز سال گذشته مبلغی از بودجه قرآنی تخصیص نیافت.

محمدی با اشاره به مسائل اداری و اشتباهات برای تخصیص بودجه قرآنی سال 96، گفت: قرار بود خزانه 10 میلیارد تومان از بودجه قرآنی سال 96 را در آخرین روزهای سال گذشته تخصیص دهد اما به دلیل مسائل اداری این بودجه واریز نشد و امکان واریز این بودجه در سال جاری وجود ندارد.

نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی از واریز 10 میلیارد تومان از بودجه سال 97 تا پایان فروردین‌ماه خبر داد و افزود: به دلیل اشتباهات ایجاد شده و عدم تخصیص بودجه قرآنی سال 96، قرار شد 10 میلیارد تومان از بودجه سال ۹۷ به صورت تنخواه تا پایان فروردین پرداخت شود.

بودجه قرآنی سال 1397 از سوی دولت 40 میلیارد تومان پیشنهاد شد که با پیگیری‌های فعالان قرآنی و تلاش حجت‌الاسلام پژمانفر رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس این بودجه به 100 میلیارد تومان افزایش یافت و باید دید چند درصد از این اعتبار تا پایان امسال تخصیص پیدا می‌کند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: