پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٤:٠٨   1397/07/05 شماره خبر:  ٢٠٣١٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
در خبرنامه اتقان بخوانید؛
مروری بر روند آموزش قرآن در مدارس ابتدایی/ آشنایی با موسسه دارالحافظین آذربایجان غربی/ شيوه های عملی استقلال مالی در مؤسسات قرآنی و...
شصت و پنجمین شماره خبرنامه قرآنی، فرهنگی و تبلیغی، ترویجی اتقان در راستای انعکاس فعالیت‌های مؤسسات مردم نهاد قرآنی و رخدادهای قرآنی کشور در پایان شهریورماه 97 منشر شد.

مروری بر روند آموزش قرآن در مدارس ابتدایی/ آشنایی با موسسه دارالحافظین آذربایجان غربی/ شيوه های عملی استقلال مالی در مؤسسات قرآنی و...

به گزارش اتقان؛ شصت و پنجمین شماره خبرنامه قرآنی، فرهنگی و تبلیغی، ترویجی اتقان در راستای انعکاس فعالیت‌های مؤسسات مردم نهاد قرآنی و رخدادهای قرآنی کشور در پایان شهریورماه 97 منشر شد.

بر اساس این گزارش، در شصت و پنجمین شماره این خبرنامه، با شیوه های عملی استقلال مالی موسسات قرآنی از زبان محمدجواد اسماعیل زاده، مدیر موسسه زلال نور تریت حیدریه آشنا خواهید شد.

در این شماره از خبرنامه اتقان، همچنین گفت و گو با عطیه سادات صادقی نوجوان 11 ساله ای را خواهید خواند که از سن سه سالگی حفظ قرآن کریم آغاز و اکنون حافظ 28 جزء قران کریم است .

مروری بر روند آموزش قرآن در مدارس ابتدایی عنوان گزارشی است که طی آن به نقد آموزش قرآن در مقطع ابتدایی پرداخته شده است.

گفتنی است، در این شماره از خبرنامه اتقان نیز گزارشی از مهم‌ترین فعالیت‌های اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت در شهریور ماه نیز ارائه شده است.

در خبرنامه مردادماه اتقان، فعالیت‌ها و دستاورهای مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت دارالحافظین آذربایجان غربی و خانه قرآنی عبداله بن حسن تبریز معرفی شده است.

علاقه‌مندان جهت دریافت فایل pdf این نشریه اینجا کلیک کنید.

 در پایان از کارشناسان و مدیران مؤسسات فرهنگی سراسر کشور دعوت می‌گردد، جهت انتشار هرچه بهتر این خبرنامه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیک اتحادیه به نشانی: info@etghan.ir با ما در میان بگذارند.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: