پايگاه خبري اتقان -  قرآني، فرهنگي، اجتماعي
فارسي
العربي
English
»
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨ -
گروه هاي خبري
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سيستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


اتقان
اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و دغدغه‌های فرهنگی ایشان که بخشی از آن طی بیانیه گام دوم انقلاب در روزهای اخیر منتشر شده است. اقدام به تشکیل کمیته «قرآن و گام دوم انقلاب» نموده است.
(1397/12/12)
اتقان
پنجمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، هفته گذشته در محل دفتر مرکزی این اتحادیه برگزار شد.
(1397/12/11)
اتقان
رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه از بودجه دریافتی سال 97 تاکنون حدود 12 میلیارد و 500 میلیون تومان به دستگاه‌ها پرداخت شده است، گفت: این مبلغ برای قرارداد اجرای برنامه‌های قرآنی سال 95 دستگاه‌ها بوده است.
(1397/12/01)
اتقان
قاسم جهان‌آرا/ مدیر مجمع اساتید، قاریان و حافظان استان همدان؛
در مدت 40 سال سابقه فعالیت قرآنی در کشور از زمان پیروزی انقلاب، اگر چشم مردم به کمک‌های دولتی بود، به‌هیچ‌وجه همین اندک فعالیت‌های قرآنی که در حال انجام است نیز انجام نمی‌شد.
(1397/11/07)
اتقان
آسیب شناسی فعالیت‌های قرآنی 2/ استاد محمدحسین سعیدیان؛
محمدحسین سعیدیان نگاه صرفاً مادی به فعالیت‌های قرآنی و کمرنگ شدن معنویات را از عوامل بروز مشکلات و معضلات حال حاضر جامعه قرآنی عنوان کرد.
(1397/12/05)
اتقان
شیخ‌ویسی خبر داد:
معاون رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت معاونت وزارت ارشاد با اشاره به رویکرد برنامه‌محور نمایشگاه قرآن، اظهار کرد: به این معنا که همه مؤسسات اعم از حقوقی و حقیقی حتماً باید طرح و ایده‌های جامع قرآنی را به دبیرخانه نمایشگاه ارائه دهند و سپس این طرح‌ها در شورای طرح و برنامه نمایشگاه قرار می‌گیرد
(1397/11/30)
اتقان
کمیته قرآن و گام دوم انقلاب؛
نظر به راه‌اندازی «کمیته قرآن و بیانیه گام دوم انقلاب» در اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور که در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و دغدغه‌های فرهنگی ایشان ایجادشده است. بر همین اساس، هر هفته به انتشار یکی از دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و نیز ارتباط آیاتی از قرآن کریم با یکی از نکات بیانیه گام دوم انقلاب خواهیم پرداخت.
(1397/12/28)

اتقان
مدیرکل تحقیق و حسابرسی سازمان اوقاف:
مدیرکل تحقیق سازمان اوقاف گفت: در سیاست جدید نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف تصمیم بر آن شده است تا از ظرفیت مردمی در اداره کرد موقوفات بیشتر استفاده شود تا تصدی‌گری اوقاف در موقوفات کاهش یابد و نقش نظارتی آن ارتقا یابد.
(1397/12/27)

اتقان
فراخوان دبیرخانه دارالقرآن شهید علیزاده برای انتخاب فراز برتر در سال 98 از دید مخاطبان و کارشناسان برگزار خواهد شد.
(1397/12/27)

اتقان
جزئیات کرسی های تلاوت قرآن کریم به مناسبت ولادت حضرت امیرالمومنین (ع) و سال نو، اعلام شد.
(1397/12/27)

اتقان
در سالروز میلاد حضرت جواد الائمه انجام شد
مراسم معارفه محمد حسن برفامی به عنوان مسئول جدید مهد قرآن شهرستان بهشهر برگزار شد.
(1397/12/27)

اتقان
مسئول كميته محتوايى و فرهنگى سى‌وششمين دوره مسابقات بين‌المللى جمهورى اسلامى ايران گفت: در کارگروه فرهنگی، طرح برگزاری نمایشگاه در حال آماده‌سازی است كه در قالب یک بوستان قرآنی و فرهنگی در حاشیه مسابقات در مصلی تهران برگزار خواهد شد.
(1397/12/27)

اتقان
رئیس کمیته فنی سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران ضمن بیان اقدامات صورت گرفته توسط این کمیته از بدو تشکیل تاکنون به بیان شش ویژگی فنی این دوره از مسابقات پرداخت.
(1397/12/27)

اتقان
رئیس ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن:
رئیس ستاد برگزاری سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن با اشاره به شروع کمپین اطلاع‌رسانی این دوره از مسابقات خواستار برنامه‌ریزی و ایجاد آمادگی لازم برای استقبال، پذیرش و تکریم مطلوب آحاد مختلف مردم در مصلای تهران شد.
(1397/12/27)

اتقان
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) از مؤسسه قرآن و عترت ریحانه ولایت کاشمر، مجری طرح آیات رویش بازدید نمود.
(1397/12/26)

اتقان
شماره هفتاد خبرنامه اتقان با پرونده ویژه جایگاه موسسات قرآنی در فعالیت های قرآنی پس از انقلاب اسلامی منتشر شد.
(1397/12/25)

اتقان
ویژه برنامه‌های شبکه قرآن و معارف سیما در ایام نوروز 98 در ساختارهای مختلف ترکیبی، مستند، گفتگو محور، مسابقه و پخش سریال‌های مذهبی اعلام شد.
(1397/12/25)

اتقان
ستاد عالی مسابقات قرآن کشور طی اطلاعیه‌ای خواستار شد؛
دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور طی اطلاعیه‌ای که از تمامی دستگاه‌های برگزارکننده مسابقات قرآن در سطح ملی و بین‌المللی که تاکنون مراحل اخذ مجوز برگزاری مسابقات را طی نکرده‌اند خواسته است تا نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.
(1397/12/25)

اتقان
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
مرحله شفاهی هفدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت ویژه گروه سنی خردسالان و نوجوانان در روز پنج شنبه 23 اسفندماه 97 در شهرستان کاشان برگزار شد.
(1397/12/25)

اتقان
اختتامیه کلاس‌های دارالقرآن شهید علیزاده استان البرز در سال ۹۷ برگزار شد.
(1397/12/25)